Späť do obchodu

Registrácia

Belinka Algid

Prípravok, ktorý sa používa na odstránenie zelenej riasy

€8,50

Belinka Algid

Kód: 807/1L
Neohodnotené

Prípravok, ktorý sa používa na odstránenie zelenej riasy

Vlastnosti:

Belinka Algid je činidlo, ktoré sa používa na zničenie zelených rias, ktoré sa vytvorili na drevených alebo kamenných povrchoch. Je to bezfarebná a koncentrovaná tekutina, ktorá sa pred použitím musí zriediť vodou. Tento činiteľ bol vytvorený na profesionálne a všeobecné použitie.

Použitie:

Nápravné ošetrenie drevených a kamenných povrchov, ktoré sú nakazené zelenými riasami. Tie sa vyskytujú najmä na povrchoch, ktoré sú neustále alebo príležitostne mokré alebo vlhké, nachádzajú sa v tieni a len zriedka sú vystavené slnečnému žiareniu (hlavne ploty, garáže, zruby, kôlne atď.)

Metóda nanášania:

Inštrukcie na použitie: zatraste fľašou Belinka Algidu a rieďte vodou s teplotou cca 20°C v nasledujúcom pomere: 1 podiel Algidu a 4 podiely vody. Roztok naneste na štetec alebo valček. Počas používania tohto výrobku musíte nosiť ochranné oblečenie.
Ak v blízkosti rastú zelenina, kvety, tráva alebo stromy, zakryte ich ochranným filmom, pretože Belinka Algid pôsobí na rastliny herbicídne. Po pár hodinách riasy na povrchu zhednú a odumrú. Po 24 hodinách očistite kefou povrch manuálne od rias a opláchnite vodou. V prípade vážneho zamorenia tento proces zopakujte.
V prípade potreby môžete po čistení natrieť drevené povrchy moridlom založené na báze rozpúšťadla; ako prídavné ošetrenie odporúčame použiť Belinka Belprotect.
Belinka Algid sa môže používať aj ako liečebné ošetrenie a ochrana betónu, ktorý je napadnutý zelenou riasou.

Spotreba:

1 l Algidu vytvorí 5 l roztoku (1 l Algidu + 4 l vody).
5 l roztoku stačí na ošetrenie 20 - 25 m2 dreveného povrchu, ktorý bol napadnutý riasami. Spotreba závisí od typu a absorpcie povrchu.

Balenie:

1L

POZOR:

Biocídny výrobok! Používajte biocídne výrobky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Meno značky: Belinka
Variant:
Kategória: Lazúry
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
€8,50

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Teraz Vám už žiadne novinky neutečú!

Vložte svoj email a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie