Späť do obchodu

Registrácia

BELINKA ALGID prípravok na odstránenie zelenej riasy 1L

Prípravok, ktorý sa používa na odstránenie zelenej riasy

€8,50

BELINKA ALGID prípravok na odstránenie zelenej riasy 1L

Kód: 807/1L
Neohodnotené

Prípravok, ktorý sa používa na odstránenie zelenej riasy

Vlastnosti:

Belinka Algid je činidlo, ktoré sa používa na zničenie zelených rias, ktoré sa vytvorili na drevených alebo kamenných povrchoch. Je to bezfarebná a koncentrovaná tekutina, ktorá sa pred použitím musí zriediť vodou. Tento činiteľ bol vytvorený na profesionálne a všeobecné použitie.

Použitie:

Nápravné ošetrenie drevených a kamenných povrchov, ktoré sú nakazené zelenými riasami. Tie sa vyskytujú najmä na povrchoch, ktoré sú neustále alebo príležitostne mokré alebo vlhké, nachádzajú sa v tieni a len zriedka sú vystavené slnečnému žiareniu (hlavne ploty, garáže, zruby, kôlne atď.)

Metóda nanášania:

Inštrukcie na použitie: zatraste fľašou Belinka Algidu a rieďte vodou s teplotou cca 20°C v nasledujúcom pomere: 1 podiel Algidu a 4 podiely vody. Roztok naneste na štetec alebo valček. Počas používania tohto výrobku musíte nosiť ochranné oblečenie.
Ak v blízkosti rastú zelenina, kvety, tráva alebo stromy, zakryte ich ochranným filmom, pretože Belinka Algid pôsobí na rastliny herbicídne. Po pár hodinách riasy na povrchu zhednú a odumrú. Po 24 hodinách očistite kefou povrch manuálne od rias a opláchnite vodou. V prípade vážneho zamorenia tento proces zopakujte.
V prípade potreby môžete po čistení natrieť drevené povrchy moridlom založené na báze rozpúšťadla; ako prídavné ošetrenie odporúčame použiť Belinka Belprotect.
Belinka Algid sa môže používať aj ako liečebné ošetrenie a ochrana betónu, ktorý je napadnutý zelenou riasou.

Spotreba:

1 l Algidu vytvorí 5 l roztoku (1 l Algidu + 4 l vody).
5 l roztoku stačí na ošetrenie 20 - 25 m2 dreveného povrchu, ktorý bol napadnutý riasami. Spotreba závisí od typu a absorpcie povrchu.

Balenie:

1L

POZOR:

Biocídny výrobok! Používajte biocídne výrobky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Meno značky: Belinka
Variant:
Kategória: Lazúra
Dostupnosť: Momentálne nedostupné (3 ks)
€8,50

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Odteraz Vám už neuniknú žiadne novinky!

Vložte svoj email a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.